Spot publicitar Festivalul Sporturilor Montane "Transalpin"

Stimati participanti, am realizat si spotul publicitar pentru Festivalul Sporturilor Montane "Transalpin", speram sa va placa si va asteptam. In curand vom face si lista de premii publica.
    Asociatia Drumetii Montane este sprijinita in prezent de catre: Inscriptionari-textile.ro, TehnoPlus Industry, Biroul de Avocatura Cuculis si Asociatii, Goprint.ro, PromotionaleRomania.Ro, Powerball-Romania.com, JocShop.Ro, Lafarge Romania, Craimont.ro, Ibupublishing.ro, Vectords.ro, Ch-center.ro, Cupe-medalii.ro, Minorswing.ro, Televiziunea Travel Mix, Miscarea de Sanatate (Radio Romania), TVR Craiova.