Participa la Campionatul National de Turism Sportiv "Stafeta Muntilor" din 2015 organizat de Asociatia Drumetii Montane. Descopera cele 7 locatii vizitate si cele 2 tipuri de etape: MASTER si CHALLENGE.

Campionatul National de Turism Sportiv "Stafeta Muntilor" - mai - septembrie 2015

Campionatul Stafeta Muntilor s-a desfasurat in acest an pe parcursul a 9 etape unde Asociatia Drumetii Montane a participat doar la 7.

Locații vizitate: Muntii Macin, Muntii Bucegi, Muntii Capatanii, Muntii Fagaras, Muntii Cozia, Muntii Cernei, Muntii Piatra Craiului.

În cadrul campionatului Ștafeta Munților 2015 sau organizat 2 tipuri de etape: MASTER și CHALLENGE.