Voluntar in cadrul Asociatiei Drumetii Montane

Membrii si voluntarii din cadrul Asociatiei Drumetii Montane nu platesc cotizatii. Inscrierea ca membru sau ca voluntar in cadrul Asociatiei se face in mod gratuit. Activitatile realizate de catre Asociatia Drumetii Montane sunt gratuite. Participa si tu!

Ca voluntar ne puteti ajuta cu:

• promovarea activitatilor pe retelele de socializare;
  • realizare de comunicate de presa / articole pentru diverse proiecte;
  • Implicare in organizare de evenimente si/sau participare;
  • realizare de materiale pentru promovarea activitatilor ( design flyere/afise/web design);
  • idei de activitati / proiecte;

FORMULAR DE VOLUNTAR

Dupa completarea acestui formular email-ul dumneavoastra va fi adaugat in baza noastra de date.
Atunci cand organizam / participam la o activitate / proiect veti primi un email cu detalii.
Participarea in cadrul activitatilor / proiectelor nu este oblogatorie.

doar numele dvs va apare la sectiunea Echipa Noastra nu si alte informatii.
Ne-ar face o mare palcere sa asociem numele dumneavoastra cu o imagine atunci cand veti aparea in sectiunea Echipa Noastra. Insa daca nu aveti momentan o fotografie ignorati acest pas. O puteti trimite mai tarziu prin email.
Files must be less than 5 MB.
Tipuri de fișiere permise: gif jpg jpeg png.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.