Sustine Asociatia Drumetii Montane

Asociatia Drumetii Montane este 100% voluntariat, nu are angajati iar cei implicati sunt tineri pasionati de ecoturism si de aceea avem nevoie de sprijin pentru ca proiectele si activitatile noastre sa fie un real succes.

Ne puteti sustine prin urmatoarele metode:

1. Prin participare directa / indirecta la activitatile organizate de noi sau la care participam.

2. Publicare de articole / poze pe Portalul de Drumetii Montane din Romania - www.drumetiimontane.ro

3. Redirectionarea 2% din impozitul pe venit ( pentru detalii faceti click aici ).

4. Donatii directe in contul Asociatiei Drumetii Montane:

NUME: ASOCIATIA DRUMETII MONTANE
CIF: 27700553
CONT IBAN: RO48RNCB0149135612650001
BANCA: B.C.R S.A., Sucursala Targu Jiu

5. Cautarea de parteneri / sponsori pentru a le prezenta activitatile/proiectele noastre in obtinerea de premii pentru participantii activitatilor/proiectelor noastre.

6. Recomandarea asociatiei noastre in retelele de socializare / pagini web / etc.